Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bios

zdravim...viem mi niekto poradit? ja uz som fakt bezradny, chcem si preinstalovat windows ale nechce mi nacitat dvd, v biose som nastavil aby mi nacitalo ako prve dvd a dam restart a nic sa nedeje...vzdy sa spusti normalne pocitac a nacita mi windows - plochu....preco mi nechce po restartovani PC spustit instalaciu windowsu? dajte niekto vediet lebo ja uz fak nwm sa s tym se.em 4 hodiny a nwm co dalej :-/ diky za radu

instalace WIndows chce (většinou) zmáčknout klávesu (máš-li USB klávesnici, musíš mít v BIOSu povolen USB legacy), dále ono "instalační" DVD nesmí být poškrábané a v případě že je pálené, tak správně vypálené z ISO obrazu, nikoli rozbalené winrarem nebo z virtuální mechaniky, jak často domácí samoadmini činí.

a kde najdem v biose ci mam povolene to USV legacy...ja sa v biose moc nevyznam....a dvd je v poriadku, uz som z neho par krat instaloval windows ale nerobil som to ja ale kamos a ten momentalne nemoze prijst mi to spravit...skusal som sam instalovat ale normalne z windowsu nie cez bios a to som zistil ze to len upgrade je ci co...