Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní noutebook do 16000Kč

Chci se zeptat dá se sehnat dobrý herní notas do 16 000?Tak aby měl:
Značka:Acer,Asus,HP,Lenovo,Sony Vaio,MSI...nebo jiná dobrá značka
Výdrž batrie:3-6h nebo nad 6h.
Úhlopříčka:15,5-16
Rozlišení:no náké dobré
Procesor:Aby měl takové to Turbo,typ Intel Core i5,Intel Core i7,AMD nějaký dobrý
Počet jáder:2 ale aby se to rozjelo na čtyř nebo 4 jádro
Pevný disk:kapacita no 750GB a více...,otáček
Operační pamět:6GB a více...
Grafická karta:aspoň 2GB a více...,jinak grafiku když bude Intel procesor tak grafiku NVIDIA a když bude procesor AMD tak grafickou kartu AMD no prostě aby to byla dobrá grafika
Operační systém:Windows 7 Home Premium,Windows 8
No to asi bude tak vše o bych k tomu chtěla napsat kdyžtak posílejte odkaz\y do komentářů děkuji

Mýtus herní notebook ...koukal jsem na Cool tam to v tom pořadu o pc hrách a počítačích pořád omílají ... můžete vyhrát super herní notebook a jak je v našich krajích zvykem co říká tv je svatá pravda .Tv přece nelže.:-)

Velikost VRAM 2 GB ? proc to potrebujes ? velikost VRAM ani nahodou neurcuje vykon Graficke karty

ale porad mne to udivuje prece kdyz si neco za tech 16 000 kupuju tak si o tom taky neco prectu zjistit a ne jenom bezhlave napisu dotaz