Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s kompatibilitou

Dobrý den,
spustil jsem hru a ta se mi jen načítala a nakonec nespustila. Zjistil jsem, že je problém s kompatibilitou. Nevíte prosím co udělat, aby to bylo kompatibilní?
Děkuji
lock (karel)

Hitman: Absolution. Procesou Phenom X3 2,10 GHz, 4GB RAM, grafika Nvidia GeForce GTX 550 Ti, Windows 7 Ultimate. Na ikonu spouštěče jsem klikl pravým tlačítkem myši a v nabídce jsem měl "Odstranit potíže s kompatibilitou".