Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gába - už jsem tu zase - pomoc při úpravě webstránek

Ahoj borci.

Už jsem se tady před časem historicky ztrapňovala co se týče tvorby mých webovek.
Nyní vá prosím opět o pomoc.
Do svých stránkách www.háčkovánísgábou.webnoce.cz jsem si zapomněla vložit blog a nyní nevím jak jej tam dodatečně vložit.Jde mi o to aby mi tam mohli lidé psát jak se jim mé věci líbí či nelíbí.
Pomůžete mně nějak k tomu návést ???
Děkuji.
Vaše Gába

Děkuji za rady teoretici.
vidím že když člověk který potřebuje pomoct a není zběhlý v používání PC a hledá zde radu , tak narazí na smečku chytráků kteří z něj udělaji tele.
Už sem psát nebudu, nemá to smysl
Teoretizujte si zde pánové sami.
S uctivým pozdravem
G.