Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uloz.to - pomalé stahování

Ahoj prosím mám problém se stahováním ze stránek uloz.to, podle testů na stránce speedtest.net mám ping: 45ms, download: 3,07 Mbps, upload 0,21 Mbps. Ale z uloz.to stahuji jen rychlostí 20 kB/s. Vždy i předevčírem jsem z ulož.to stahoval rychlostí 170 - 250 kB/s. Zkoušel jsem do adresy napsal i ulozto.cz a ulozto.sk, ale ta rychlosti je vždy takto nízká. Zkusil by prosím někdo něco stáhnout a dát info jakou rychlostí stahuje? nebo poradit co ych mohl vyzkoušet. Nemám tam účet takže maximální rychlosti by měla být těch 300 kB/s. Další info zdělím pokud bude potřeba. Děkuji moc.

zalezi na tom, kolik lidi zrovna stahuje, podle toho se meni rychlost, jak spravne pises tech 300kB/s je rychlost maximalni, ktere ale nemusi vubec dosahnout, zkus stahovat pres FreeRapid Downloader.

Ale vzdyt je to pochopitelne, pokud tam stahujes 4dny v kusy same mkv a velke rary, tak ti snizuji rychlost. Ve prospech tech, co tam stahuji jen obcas...

Doporucuju ti se mrknout na www.MultiShare.cz kde si sice koupis jeden kredit, ale pak stahujes z 42 serveru ;) ... Hlavne to jede vsechno rychle a bez problemu.

Ze zacatku jsem taky sosal na free na uloz.to, ale jak clovek starne, tak chce mit vsechno rychleji a rychleji a nez si kupovat 1 kredit, kterej ti pak treba za pul roku vyprsi, tak je podle me ten www.multishare.cz mnohem lepsi, protoze ti ten kredit u nich nikdy nevyprsi ;) Maji i promakane vyhledavani, uz jinde ani nehledam. Navic umi stahovat videa i z Youtube ;) ... Obvykle toho moc nedoporucuju, ale toto si to zaslouzi.