Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazí www stránku

Dobrý deň,

Kamarát vytvoril www stránku a dal ju na net, no mne sa nezobrazuje a momentálne sa s ním neviem spojiť.

Pri zadaní adresy mi vypisuje toto:

Táto stránka sa prestane zobrazovať,
akonáhle umiestnite do Vášho podadresára www_root súbor index.htm

Vedel by mi dakto poradiť, čo mám spraviť aby sa zobrazovala?

ďakujem

pekný deň

předto ani zato není třeba psát nic, to pak naskočí automaticky.
Prostě stránka která se má spustit po odkliknutí na ty stránky se musí jmenovat index.html a nesmí být na servru uloženy v žádný složce.
Další .html soubory už pak lze pojmenovat libovolně.
(nepoužívat mezery, velká písmena a české znaky)