Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nosnost monitoru NTBKu

je moudrý nápad dávat centr od Logitech X-540 na monitor notebooku? webku mi to zakrylo ale to sem i rád....to je zas jinej případ...ale jde o to jestli s tim má někdo zkušnosti abych za měsíc nepřišel a monitor nebude fungovat.....neplánuju s tim kroutit do nákejch úhlů.....po většinu času to bude nehybně....

flegu to je druhej naprosto nepřínosnej post během pár minut... di rači kouknout na četníky....než sem pak přídeš tak projed pravidla... existujou takový lidi co se o techniku nezajímaj a neznaj náký tvoje slovíčkaření ...a k tomu druhýmu představ si že nejde o ten pant ..a divil by ses jak je to celý chatrý mám 17.5 dysplej a koukal bys jak je to chatrný dyž to vemeš z jedný strany tak se to na druhý o pár cm skřivý.... jde o ty kabely...viděls někdy co dělá přiskřípnutej kabel s tim dysplejem? a kdyby sis to přečet tak sem prosil o radu jen ty co s tim maj zkušenosti..