Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8 a ostatní programy

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jak na WIN 8 nainstalovat ostatní programy, takové běžné jako je NERO a 7 zip, samozřejmě i u jiných mám problémy, jelikož mi nejdou nainstalovat a některé hlásí, že nejsou kompatibilní s WIN8 a nenainstalují se. Většina verzí podporuje vše až do WIN 7 a více ne a prostě mi nejdou. Můžete mi něco poradit??? Děkuji moc. Monika

No tak to nejsou asi žádný... hlavně že WIN8 perou do všech nových PC já je nechtěla, ale potřebovala jsem nový počítač, to je k vzteku. Jsou děsný. Dám víc peněz za lidi, co mi to budou předělávat a upravovat. Ale díky.no.