Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odklikavaní oken a blikání ikony CS

Dobrý den
Nevím jak svůj problém nazvat,proto divný nadpis.
Mám problém s tím že když zapnu pc tak mi bliká ikona v pravo dole CS (panel jazyků)
ale to není hlavní problém.Nejhorší je že každé 4sc. se mi odklikne okno,takže 4sc.můžu psát a 4sc. ne a to se furt opakuje do nekonečna!
To se děje při čemkoliv, třeba 4sc. normálně ovládám hru a pak zas 4sc. ne jako když kliknete mimo okno.
Jak ikona CS zmizí tak se to odklikne a jak se objeví tak je zas vše ok.
Vir v pc nemám ale co s tím možná souvisí je že někdy když vypínám pc tak se zobrazí upozornění problémem z pamětí a za tím je dlouhej kod.
mám Windows 7.
předem děkuji za každou odpověď.

Tak sem udál co radil brtník, AVG našel jen 3 cracky.
Poté mi dokonce pc nabídl nouzoví režim tak sem to zrovna projel SAS.ten našel toho dost vše jsem smazal.
A problém furt přetrvává,ale někdy se stane že se interval mezi odklikáváním změní a někdy po čase zmizí a sou i výjimečné dny kdy zapnu pc a vůbec žádný problém z odklikáváním.
Tak už fakt nevím co s tím,přeinstalovat Win se mi vůbec nechce.:-/