Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba "kopia systemu nie je prava"

Ahojte. Mam windows 7 professional. Funguje mi bez problemov asi dva roky, ale dnes sa mi zaciernila obrazovka a v pravo dole mi to hlasi "Windows 7, Zostava 7601, tato kopia systemu windows nie je prava". V poslednej dobe som nic neinstaloval ani neaktualizoval . Aktualizoval sa len antivirus AVG. Dnes som nieco robil v XP mode, ale to s tym asi nesuvisi. Co s tym mozem urobit? Co by sa stalo keby som cez ovladacie panely dal obnovit system od urciteho bodu?? Dakujem velmi pekne za odopved.

Neznáš mě. Těžko tak můžeš z jedné věty tušit co umím a co neumím. :D Pokud teda strojový kód nepoužíváš na své věštecké kouli.
Ke znalosti strojového kódu ti gratuluji, nicméně o správě opěračního systému víš očividně skoro nic - narozdíl třeba ode mě. :D
Pokud bys nebyl ty pouze ubohý klikač, který klinul někde na webu na "Vyhrajte" a nainstaloval si omylem TuneUP, nikdy bys takovou volovinu nemohl doporučit.

Chápu, zakomplexovaný blbeček, o kterém si všichni myslí, že je blbeček někde "radit" musí. Možná by ale nebylo od věci si o dané problematice něco nejdřív zjistit.
Pokud bys strojovému kódu opravdu rozuměl (nebo bys aspoň pochopil základní princip funkce počítače), došlo by ti, že spuštěním dalšího programu nelze snížit spotřebu.

A mimochodem, někdo s nickem "nuda" mi píše že nudím, to je opravdu perla. :D