Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej notebooku (Určení ceny)

Zdravim vsechny uzivatele pc poradny. Chtel bych se vas zeptat jestli by jste mi pomohli urcit cenu notebooku jelikoz ho potrebuji prodat. Jedna se o notebook Lenovo Z560.

Operacni system : Windows 7 Home Premium
Procesor : Intel Pentium Mobile P6100
Frekvence procesoru : 2.00 GHz
Pocet jader procesoru : 2
Velikost operacni pameti : 3 GB
Graficka karta : Intel® HD Graphics
Velikost pevneho disku : 500 GB

Puvodni cena 13 500 Kc

Dekuji za veskere rady ohledne prodeje.

Těžko říct, záleží na jaké kupce nerazíš. Může se stát že najdeš kupce za 6000,- nebo neseženeš nikoho ani za 4000,-.
Já osobně kdybych si musel vybrat tak bych si radši koupil nějkou novou mrdku za 9000,- s dvouletou zárukou než tohle za 4000,-.