Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vytvořit domácí síť

ohoj vsem,

muzete mi pls poradit, jak nastavit domaci sit? mam notebook, mam stolni pc a mam router. notebook je pripojen pres router bezdratove k internetu. stolni pc je pripojen k internetu take pres router, jen sitovym kabelem. a ted bych rad, abych mohl z notebooku primo do stolniho pc a naopak. ale, pokud je to mozne, rad bych aby to NEbylo pres kabel z notebooku. rad bych vyuzil stavajici router.

diky vsem

disku nebo adresáři, který chceš mít viditelný v síti, povolíš sdílení.

nezabezpečené zjednodušené sdílení:
v xp home jen klikáš v okolních pc.
ve win7 klikáš v domácí skupině nebo co to mají - neuvidíš starší windows.

ve všech windows se dá připojit i normálně, zástupcem. nápověda:

net help use

pokud windows vyžadují ověření, uvádíš samozřejmě účet s heslem z toho pc, na který se připojuješ.