Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uzamčený word

Když chci něco napsat do wordu 2007, tak to tam dole píše tato změna není povolena,protže výběr je uzačen. na microsoft webu jsem četl,že se má kliknout do záložky revize-přidat nová komentář nebo uzamknout dokument,ale když na to kliknu nic se neděje(políčko je blédé,jako šechny ostatní-normálně to svítí modře) co mám dělat/kde je chyba?

Word 2007

Na kartě Revize klepněte na tlačítko Nový komentář.

Poznámka: Je-li vložit komentáře v tomto dokumentu můžete uložit změny a vrátit dokument se svými komentáři odesílateli.
V podokno úloh Uzamknout dokument klepněte na položku Neomezený přístup.

Poznámka: Pokud se zobrazí dialogové okno Odemknout dokument , dokument je chráněn heslem. Pokud neznáte heslo, nelze zastavit ochrany v tomto dokumentu.