Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde najst navody k pouzitiu

Viete poradit stranku kde su Slovensko-ceske navody k pouzitiu roznych programov , takmer kazdodenne sa borim , casto po instalácii je aj navod ale casto nie, alebo je v anglictine.
Je vyhoda ked sa dá program ovladat intuitivne ale bez navodu vyuzijem len mensiu cast jeho funkcii. Navody su aj na strankach toho ktoreho programu ale to je pomenej. Upne idealne su instruktazne filmiky v Sk,CZ jazyku.
Dakujem

Počítačová angličtina se na rozdíl od té šejkspírovské učí docela dobře. Odborné termíny se ve většině programů opakují.

U cizího softu je český manuál opravdu málokdy, a to hlavně u všeobecně známých a masově rozšířených programů. U některých existují neoficiální překlady (např. www.cestiny.cz). U většiny méně rozšířeného sw se musíš smířit s angličtinou.

Instruktážní filmy v mateřštině - to musí být opravdu velká náhoda!