Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překreslování obrazovky

Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tím, že se po ukončení jakékoli hry (vyjma Solitaire atd.) vždy ještě jednou překreslí obrazovka (po ukončení např. Wordu nebo filmu to nedělá). Jedno překreslení je normální, ale po určité chvíli (cca 5-10 sec.) se to z neznámých důvodů zopakuje. Jinak vše funguje bez problémů. Windows XP je nově nainstalován, poslední verze ovladačů, čipset ATI XPRESS 200. Díky za tipy.

já bych řekl, že příčina je v obnovování paměti ze swapu. V době, kdy PC předá "reálnou vládu" nad systémem uživateli (tj. lidově řečeno myška začne klikat), ještě probíhá odswapování a čištění paměti po náročném programu (hře). Schválně by mě zajímalo, zda před tím druhým překreslením svítil disk (trvale) a kolik RAM v PC máš.