Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7- změna barvy spodní lišty

Ahoj. Chci si změnit barvu lišty. Jenže mám problém. Kliknu pravým tlačítkem na plochu, dám "přizpůsobit", "barva oken" a vyjede mi pouze nabídka, ve které je napsáno "položka". Tam si můžu vybrat, co chci změnit. Je tam například:"plocha, okno, palety, ikona..atd... ale nevím, jak změnit barvu spodní lišty. Děkuju za odpověď

Mal som podobný problém keď som si kúpil nový PC. Vtedy som nemal nainštalovaný ovládač mojej grafickej karty a v správcovi zariadení som mal "VGA Graphic Adapter". Vyriešil som to tak, že som si pozrel presný názov mojej grafiky a stiahol ovládač z oficiálnej stránky.