Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidat zařízení bleutooth

Dobrý večer všem,

už jsou úplně zoufalá a pokud mi někdo dokáže, poradit, bude to vážně borec ;) Chtěla bych naučit svůj telefon párovat s počítačem přes Bluetooth. Telefon by se pároval - počítač vyhledá a odešle kód pro spárování - počítač ho ale ignoruje. Ať položím k počítači jakékoliv BT zařízení, prostě ho nenajde. V menu u skryté ikony BT je vše aktivní, až na "Povolit připojení zažízení". Víte někdo co s tím? Ano, mám v počítači spuštěný Bluetooth, i v mobilu, mám aktuální drivery, v nastavení BT mám povoleno všechno - zařízením BT vyhledání tohoto počítače i připojení k tomuto počítači, Služba pro podporu technologie BT je spuštěná - automaticky, i služba Bluetooth serivces... Já už fakt nevím ;(

Poraďte, prosím.
Díky!

P.S. Mám Lenovo IdeaPad U350, Win7.

Překlad z manuálu s pomocí translate.google.com#

Chcete-li odeslat soubory z počítače do spárovaného bezdrátového zařízení
1 Otevřete Bluetooth File Transfer Wizard z příslušenství z nabídky Start
menu.
2 Klepněte na tlačítko Odeslat soubor, vyberte bezdrátové zařízení, kam chcete uložit
soubor a klepněte na tlačítko Další.
3 Vyberte soubor a odeslat ho.
Chcete-li přijímat soubory od spárovaného bezdrátového zařízení do počítače
Řiďte se pokyny dodané s bezdrátovými zařízeními posílat soubory na
počítače. Tyto soubory jsou uloženy ve složce Exchange Bluetooth.
Poznámka: Můžete změnit cestu složky Exchange Bluetooth v Ovládacích panelech