Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte 945GCMX-S2 - CO na ní "narvat"?

Ahojte. chtěl bych zachovat společně se zdrojem tuhletu základovku ale odvás chci aby ste mi na ní doporučili komponenty. Jak víte, píšu sem již dlouho a moc výkonné PC nemám, takže bych byl rád kdyby ceny těch komponentů nebyli až tak vysoké. Cenu si vůbec nepředstavuji. Prostě mi sem hoďte nějaké levné ale zároveň aspoň středně výkonné komponenty.

Co do ní narveš zjistíš u výrobce. Pokud máš opravdu tuto základovku:
http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-945gcmx -s2_66/
Tak do ní narveš maximálně 2x2BG DDR2 paměti (4GB moduly chodit nebudou) a některý z podporovaných CPU z tohoto seznamu (pro některé bude nutno nahrát poslední verzi BIOSu):
http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-supp ort-popup.aspx?pid=2521
N/A znamená, že příslušný CPU není podporován
by Overclocking znamená, že je nutné nastavit přetaktování a je to tedy bez záruky 100% funkce.

Můj osobní názor je, že pokud ty komponenty nezískáš někde darem, tak se do toho nevyplatí investovat.