Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Installer nejde opravit ani nainstalovat

Zdravím, mám problém s windows installerem. Většinou když si instaluji hry tak mi to hlásí že tento windows installer není dostupný nebo že mi jede windows v nouzovém režimu, což nejede. Zkoušela jsem to opravit i přeinstalovat na této stránce http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.as px?id=25 ale pořád mi to hlásí a já už opravdu nevím co stím mám dělat:-/ zkoušela jsem to taky přes spustit a regedit i přes cmd což jsem našla na internetu a to také nepomohlo :-/

musíš čistit registry a disk ještě víc! Pak se to dosere úplně a ty budeš moci nainstalovat OS + čističe registrů znova. A příběh se bude (dříve či později) opakovat.

rovnou to klidně naformátuj, čistit samozřejmě netřeba. Ale poku máš pocit, že horší, zato delší cesta, je pro tebe jak dělaná, tak klidně čisti.

otázka pro zvídavé: co nejvíc dosere registry (na kterých MS installer závisí?)