Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce se mi spojit mobil s pc

Dobrý večer všem,
už delší dobu mi nejde spojit mobil s PC přes USB. Občas to funguje,když zkouším všechny USB a různé kabely. Nenašel jsem eště žádnou správnou kombinaci,ale vím,že tím to není. Zkoušel jsem formátovat kartu,ale změna byla velmi patrná.
Kontakty jsou neporušené, u jiných PC nemám problém.
Děkuji za rady všeho typu, Slavomír :)

<zarámovat>
Nenašel jsem eště žádnou správnou kombinaci,ale vím,že tím to není.
Zkoušel jsem formátovat kartu,ale změna byla velmi patrná.
Děkuji za rady všeho typu
</konecrámování>

Čéče, pokračuj! Z tebe jednou něco bude. Už jsi slyšel o sodomii?