Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém spuštení

Dobrý den, mám problém s mim pc. Když jsem ho spustil nabídka ( šedý text na černém ).
Např. Spustit běžným způsoben atd. však, když cokoliv vyberu chvíli se načítá a zase ta samá nabídka. Mám xp proffesional. Prosím poraďte a děkuji všem co odpoví :)

Ked nejde ani nuzovy rezim, tak bud a) v BIOSe sa prepol SATA mode na AHCI alebo naopak, ak sa napr. vybila knoflikbaterka na zakl.doske a PC bol bez prudu. Alebo b) nejakym sposobom su poskodene subory na disku, napr. registry alebo systemove subory. V tom pripade pomoze len reinstalacia Win, ak nejde ani nudzovy rezim ani ziadna polozka a ak nepomoze prepnutie SATA mode z AHCI na IDE alebo naopak v BIOSe.