Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače pro notebook

Zdravím, má tu někdo notebook ACER aspire 5735z..? Reinstalloval sem OS aniž bych se podíval na ovladače grafiky a teď je nikde nemůžu najít... Nemyslím integrovanou, na tu ovladače mám.. Díky.

http://support.acer.com/acerpanam/notebook/0000/Ac er/Aspire5735Z/Aspire5735Zsp3.shtml

Video Subsystem Mobile Intel® GL40 Express Chipset with integrated 3D graphics, featuring Intel® Graphics Media Accelerator 4500M (Intel® GMA 4500M) with up to 1759 MB of Intel® Dynamic Video Memory Technology 5.0 (64 MB of dedicated video memory, up to 1695 MB of shared system memory), supporting Microsoft® DirectX® 10.