Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zblbol Telnet....

Zdravim...chcem sa pripojit na port 25 mailserveru, v piatok to v pohode slo, teraz do prikazoveho riadku napisem telnet mailserver 25, vyhodi okno, kde hore na liste je napisane telnet mailserver, ale akonahle chcem fo toho okna napisat nejaky prikaz, resp. ked stlacim hocijaku klavesu dane okno zmizne...

No a v jakém stavu je SMTP služba na serveru? Zkontroluj skrz services.msc.

Hlásí se ti v okně telnetu jako "Exchange ESMTP" nebo vidíš jen blikající kurzor?

Co je to "nahodí okno telnetu" ? Kdybys ten příkaz spouštěl jak říká fleg, žádné okno by ti nenaskakovalo, příkaz by se vykonal ve stejném okně příkazového řádku, a viděl bys i chybové hlášky (pokud jsou).

no jasne ze to robim cez cmd, ale nevypise ziadnu chybu, len nahodi okno, kde hore na liste toho okna je telnet mailserver a v okne blika len kurzor, ale akonahle stlacim nejaku klavesu to okno zmizne...smtp sluzba na serveri? no ten nas mailserver je na tych 3 blacklistoch a t-com to ma tento tyzden spravit, ale ved kvoli tomu to podla mna nebude, ze sa nemozem pripojit na port 25 serveru...