Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oznamovací bublina ve Windows

Pánové, je mi z toho až trapně.
Jak odstranit všemožné ohlašovací bubliny z Windows XP. Vím že jsem někde návod viděl (úprava registru), dokonce jsem tak Winy měl i ošetřený, ale po nové instalaci to nikde nedokážu vygůglit.
Ještě jednou se omlouvám za tak jednoduchý dotaz :-D;-)

Honza

V systémovém registru jdi na klíč HKEY CURRENT USER/Software/Microsoft/Windows/ CurrentVersion/Explorer/Advanced.
Vpravo klikni na menu a vyber DWORD.
Dej tam označení EnableBalloonTips.
Pak klikni na to označení a jako údaj hodnoty dej nulu. Vše zavřít a restart.