Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s sd kartou

čau mam problem s sd kartou před tydnem jsem skusil moji starou sd kartu ne tak starou asi tak jenom 2 měsice ale prostě k věci když jí vložím do telefonu telefon jí tak zvaně nevídí nebo já nevím moc se v tom nevyznám ale prostě piše mi to že žadná sd karta nebyla vložena jako kdybich jí tam prostě nedal a i když jí dám do čtečky u kompu aby se načetla v kompu tam se mi vubec nenačte ale mam jěště druhou sd kartu a ta mi funguje v pohodě jak v compu tak i v mobilu ta stara sd karta jěště dřív šla tak nevím hodil bych jsem obrazek ale bohužel tedkon nevim moc mam mobil Samsung galaxy mini gt-5570

čau hele nic proti tobě ale jako jseš asi jedinej mod kterího nesnáším protože ti neřešíš nic jiné věty než to se nedá číst už pod jinou postavou jsem tady byl na foru ke kterí jsem ale zapomněl heslo a taky jsi mi tohle napsal takže nic proti tobě ale prostě zdáš se mi mod na h****