Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Vista-AERO schéma

Zdravím, včera u mně byl kámoš, a já jelikož používám jako druhý OS kromě XP Vistu, tak jsem zapl Vistu. Kámoš si všiml, že mám vistu a řekl mi, proč když už mám Vistu, tak nemám aktivované Windows Vista aero.
Nevěděl jsem, že Visty mají aero. Jenomže možnost nastavit aero není, pouze Vista základní. Vista je Home Premium. Internet tvrdí, že tam by měla tato možnost aera být, HW požadavky splňuje. Zde je ještě obrázek.

jestli máš integrovanou grafiku (v intel chipsetu), mám za to, že se aero nezapne.

začínám právě řešit opačný případ - jak automaticky povypínat všechny odporné efekty a nastavit klasické schéma.
(průmyslové počítače pochopitelně žádnou přímotopnou grafiku nemají a nikdy mít nebudou)