Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na zaznamenávání her...

Zdravím,
doteď používám Fraps, ale zajímalo by mě zda existují i jiné alternativy.
Hledám něco, co nesežere tolik výkonu jako fraps, ale kvalita by zůstala stejná.

Pokud někdo s něčím máte zkušenosti, pište..

Momentálně při zapnutém frapsu mám ve hře WoW 30fps stálých (při vyšším nastavení FPS skáčou a obraz je zrychlený/zpomalený), (bez frapsu 140fps), ale to je málo a hra se jemně škube, což je právě u této hry nehratelné.

AMD Phenom II X4 955BE
8GB Crucial
GTS450
250GB VelociRaptor

jo umí nahrát video ze hry podobně jako Fraps (taky sem koukal co všechno umí, na to že je zdarma), nějak moc sem s tím nenahrával (třeba si pohrát s nastavením), jen GTAIV a šlo to v pohodě, mám Phenom II X4 965. Tím hned neříkám, že to půjde líp jak Fraps, ale za zkoušku nic nedáš.