Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD rekordér - přehrává jen orig. DVD

Dobrý den,

prosím o radu ohledně DVD rekordéru, který máme už nějakou dobu a přehrát vypálené dvd nebyl nikdy problém. Ovšem teď si děti "hrály" s ovladačem a lze pustit už jen originální DVD. Zkoušel jsem prolézt celé nastavení, ale nenarazil jsem na nic, čím by to mohlo být.

Nevíte někdo, jakým zázrakem toho mohly dosáhnout (a hlavně, jakým zázrakem z toho rekordér dostat)?

Děkuji moc za jakékoliv typy.

PS: Jedná se o: HDD/DVD rekordér Sencor SHR 7525

Kdyby to nepřehrávalo nic, tak neřeknu, ale že jen ty originály to teď bere - to mi prostě nejde do hlavy.

Navíc ten rekordér nebyl zrovna z nejlevnějších, tak jsem čekal, že něco vydrží a taky že de facto vydržel i teď, když orig. dvd na něm přehraju, ale tak...