Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Dobrý den,
mrzí mě, že pořád otravuju, ale chci vědět, který z těhle počítačů je vyhodnější? Ten jeden mi přijde, celkem slušný a za dobrou cenu, a ten druhý navržený M-Pol je podle mě lepší, ale zase dražší... Vím, že na tom druhém pojedou všechny hry, ikdyž né na nejlepší detaily, ale to nevadí. Ale co ten první? Poraďtě prosím, děkuju
Monitor mám benQ e900wa
A ještě bych dodal, že spíše podporuju W7 :P

http://www.euronics.cz/stolni-pocitac-hal3000-trin ity-silver-61008-a10-5800k-8gb-2tb-dvd-r-rw-hd-766 0d-w8-halpchs0891/p327817/
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11LIL01008Q0111VK01155I011M2K011RAD010TM00100BN011 25D011O1X011IZO010T7A01

U hotovej zostavy nevies jaky sracka zdroj tam je ktory o pol roka vybuchne, jaki srackovi vyrobcovia grafiky boli pouzity, zakl.dosky (nestabilita) atd atd.
Tak si poskladaj svoj PC ktory bude mat stejne komponenty (grafiku a CPU) jak ten "levnejsi" a budes mat aj vlastnu zostavu levnejsi. Ale budes vediet ze tam nemas vybuchujuce nestabilne veci.

ja som nemal v umysle nic drtit len konstatujem ze to u hotoveho PC proste NEVIES. Mozu tam byt slusne komponenty ale nemusia (to druhe je pravdepodobnejsie). Znacka to je niktojunikdynepocul takze nevies duplom. A u svetovych znaciek je zas problem ze nie su rozsirovatelne alebo len problematicky (specialne riesena bedna apod)