Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hry nejdou nainstalovat - Android

Ahoj,dostal jsem od zname pouzity mobil, Samsung Galaxy mini GT-S5570 ( verze androidu 2.2.1 ).. mobil ma pametovou kartu 1GB, jakmile stahnu jakoukoliv free hru, napriklad NFS Shift.apk, a presunu pres z PC pres USB do mobilu na pametovou kartu, a dam instalovat tak se hra instaluje a pak mi vyjede hlaska "Aplikace není nainstalována" a to je vse.. uz jsem skousel asi 10 her a u vsech mi to napsalo " Aplikace není nainstalována " ( vetsina her byla otestovana primo na tento typ mobilu a a hra fungovala, a me to nejde ani nainstalovat) nesetkal se stim nekdo?jeste jsem skousel hru Bruce Lee Dragon Warrior Android, a ke hre byly DATA, ty jsem vlozil do slozky SDCARD/ANDROID/DATA/.. nainstalovat to slo, ale jakmile dam hru spustit, tak mobil zabrni,ukaze se cerny obraz(2sec) a hned se to vypne,to je vse.. budu rad za kazde rady,dekuju..

Mozna by chtelo povysit na vyssi verzi Androidu, aktualizovat system. Instalaci z neznamych zdroju ve sprave aplikaci, mas to povoleno? Hry jste na jinem mobilu testovali na stejne verzi Androida 2.2.1? Ty hry jsou free nebo krekle?

ten tvuj smartphone by mel byt upgradovatelny na android 2.3.6

zadej v googlu Samsung Galaxy mini GT-S5570 android 2.3.6 upgrade a on ti nejaky navod vybehne

jinak si pak udelaj ucet u google a porid si wifi, mas to nejsnadnejsi zpusob jak instalovat do founu aplikace (i hry) - pres Google Play.

Najdes to v zalozce info o telefonu - aktualizace software, zkontrolovat nejnovejsi verzi. Lepe je ale aktualizovat pres Kies - klikni na software, instaluj, nasledne update sw tool, nemam tu ted instalovan Kies abych se presne podival, bohuzel. Navodu i videi k tomu je dost.

no skousel jsem nainstalovat android 2.3.6, dal jsem ten soubor co sem stahl gingerbred-2.3.6-root na pametovou kartu, a kdyz vypnu mobil, a zapnu ho a drzim u toho to velke tlac, tak se spusti takova ta obrazovka, a tam je reboot system now a pod tim apply sdcard: update.zip, a kdyz na todle kliknu tak mi to napise " E:cant open /sdcard/update.zip (no such file or directory) installation aborted. co stim prosim?

no a na te karte ten soubor update.zip mas? nevlastnim stejny telefon, tak ti nedokazu pomoct, mozna se ma to co si stahl prejmenovat na update.zip, mozna jsi stahl neco spatneho, kazdopadne pri update ROM at uz oficialni nebo neoficialni cestou je treba postupovat presne podle pokynu, ktere jsou k te aktualizaci, takze pokud nevis jak na to a zadne pokyny k tomu co jsi stahl nebyly, neinstaloval bych to, rozhasit si foun za to nestoji.

prejmenoval sem to.. na update.zip. a pak se to zaclo instalovat(nabehl takovej malej takovej kousek vyplnenej dole) jako kdyz se instaluje hra, ale pak to zmizelo a napsano to: Install from sdcard compete., a kdyz vypnu a zapnu mobil.. tak je vse stejne furt android 2.2.1, skousel sem uz vic tech root souboru, a prejmenoval sem na update.zip a dal nainstalovat a zas " Install from sdcard compete." a pak se nic nedeje.. stoji to.. u tutoho napisu, a nic to nedela, cekal sem asi 30 min a furt to stalo u toho napisu " Install from sdcard compete. " a nic to nedelalo, tak sem mobil vypl a zapl a vse stejne,zadna zmena..delal sem to podle navodu..

To co jsi instaloval nebyla aktualizace na vyšší verzi, ale jen provedení rootu, navíc na špatnou veri Androidu. Už jsi zkoušel aktualizovat přímo přes Kies? Případně můžeš flashovat přes Odin, podrobnej návod máš přímo tady

Ten mobil má malou paměť na instalované aplikace, tady ti nepomůže ani 32GB karta. Navíc spousta her si po instalaci ještě stahne další datové soubory. Našel jsem tohle ale pochybuju že to bude k něčemu dobrý. Najdi si nějaký český forum který se tímhle telefonem zabývá a čti a čti a pak zkoušej. Jestli ti nevadí angličtina, tak informace čerpej tady
Ani nezkoušej na ten mobil dávat hw náročný hry, zbytečná práce