Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet funguje avšak prehliadače(všetky)nie a neupdatuje nič

Môj problem spočíva v tom,že internetetové pripojenie funguje
avšak nezobrazuje sa mi žiadna stránka jednoducho načítava ale nič
len biela obrazovka-jednoducho neprima žiadne data napriklad
neupdatuje mi nič pretože sa nepripojí....hry ktoré potrebuju
aktualizácie sa neaktualizuju...zároveň chcem podotknúť že hry ktoré su závislé od internetového pripojenia avšak bez aktualizácie fungujú normálne....mam ASUS K55V čiže windows 8...stalo sa
to ked som si stiahol avast a dal som scan systemu medzitym som uz
mal aviru ktora mi nachádzala chyby v systéme v zložke appdata ale
ostatne antivirusy nic nenašli ked som dal odstrániť tieto virusy
mohlo dojsť k nejakej chybe to znamená že som vymazal niečo čo som
nemal...ďalej mam chybu ktora mozno nesuvisi s internetom ale
sposobuje ze mi reštartuje notebook z dôvodu chyby v systéme.Za rady vopred ďakujem

Ide o to že ja pravdepodobne mám učet na windows ale niesom prihlásený
A áno ešte stále mam 2anitiviry lebo avast potrebuje net na odinštalovanie neviem prečo
A avast je verzia ak myslíš či free alebo platena alebo skúšobná tak je to free a avira skušobná

a teraz k tomu druhému problému....reštaruje mi notebook kvoli chybe a ukaze mi toto::(

Your PC ran into a problem and needs to restart.We´re just collecting some error info,and then we´ll restart for you (*%complete)
Id you´d like to know more,you can search online ---- for this eror.DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(-----.sys)
miesto čiarok su slova ktore som kvoli rozmazaniu nevidel
A potom reštartuje a ked mi ho zapne tak nabehne či chcem odoslať podrobnosti o probleme spoločnosti Microsoft
a ked si pozriem podrobnosti je tam napísané:
V počítači sa vyskytol problém
Problém sposobil reštartovanie počítača.Pomožte nam vylepsit system Windows odoslaním podrobností o probléme spoločnosti Microsoft
Súbory,ktoré sa odošlú spoločnosti Microsoft

C:/Windows/Minidump/012613-32750-01.dmp
C:/Users/Jakub/AppData/Local/Temp/WER-130562-0.sys data.xml
C:/Windows/MEMORY.dmp

a potom su len informácie o stranke microsoft cize nepodstatné

Taaak opravil som to za pomoci jednej temy...chyba bola v avaste pri jeho odinštalovani mi reštartovalo počítač a preto som si stiahol s internetu avast remover ktorý mi ho odništaloval a stránky mi už zobrazuje a čo sa týka toho že mi pomohla iná téma v tej téme mal jeden človek problém s AVG a presne ako ja s avastom teda reštartovanie zaujímavé je že odinštalovanie avastu mi pomohlo nielen s problémom reštartu ale aj netu zároveň by som požiadal aby mi niekto vysvetlil prečo avast blokoval net a reštartoval pc