Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 Plochy

Dobrý den mám win 7 64bit a záhadně se mi sem dostali 2 pracovní plochy a chtěl jsem se zeptat mám 2 ovladače vůbec nevím jak se mi sem dostal ovladač od intelu ale grafiku mám Ati Mobility Radeon HD 5470 mužou se ty ovladače mezi sebou hádat že např. když mám dva ovladače že mi přibude i jedna pracovní plocha dost mě to nervuje schovávájí se mi složky na druhou pracovní plochu kterou nemám aktivní a pak tápu kde to muže být prosím poradte ;) Napadlo mě odinstalovat ten ovladač intel jenže kde? Tady přikládám svůj notebook na kterým ten problém je http://notebooky.heureka.cz/hp-g72-a50-wu881ea/spe cifikace/#section Děkuju předem.

No to zakázané mám ale pořád se mi tam přesouvají soubory a když chci např. udělat print screen tak mi to fotí tu plochu na které nemám nic přitom mám nastavenou plochu jakou hlavní tu druhou tu s ovladačem ati. A jak je zvykem ve win 7 když chytnete za lištu a narazíte do stěny do prava nebo do leva tak se soubor zvětší mě to jde jen do prava a do leva se mi to přesune na první plochu a tu nepoužívám ..

No nic reinstalace by měla pomoci fakt nevím čím to je vím jen že jsem tam instalovatl win7 64 bit a ovladače a asi už tam jeden ovladač grafiky byl ale jen jsem ho přehlédl nebo fakt nevím ted jsem musel přitáhnout externí monitor abych vytáhnul složky z té 1 plochy fakt mi z toho jebká :D Ale děkuju ...