Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 8

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem notebook s předinstalovanými windows 8. Tudíž nemám, žádné instalační CD. Někde jsem četl, že se má při prvním spuštění udělat jakási záloha. Nemohl by jste mi někdo říci bližší informace?

Vyrobce notebooku ti pomoci nejake sve utility obvykle nabizi vytvoreni medii.
Urcite jsi k tomu notebooku dostal nejake papiry. Zkousel jsi se do nich podivat? Pripadne zkousel jsi se podivat na stranku vyrobce?
Vic ti asi nikdo neporadi, protoze jsi nam o svem notebooku nenapsal ani pismeno.