Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekává se při náročnějších hrách

Dobrý den, od nedávné doby se mi začal zasekávat počítač při náročnějších hrách, například u CoD Black Ops 2 se obraz zasekává cca co minutu asi na 5 vteřit, při Heroes of Newerth tak co 15 minut a třeba u Cross Fire nebo běžném používání vůbec. Tímto jsem usoudil že čím náročnější hra tím se počítač zasekává častěji, nikdy před tím to nedělalo, a samozřejmě to není tím že by nestačil výkon, seká se to i v nabídce menu konkrétní hry. Asi tak před 14ti dny jsem stahoval nové ovladače na grafickou kartu, takže to může mít spojitost. Už jsem bezradný. Díky za každou radu. Windows 7

No tak jestli mas po 10 min spusteni PC 80-90 tak je neco spatne.Kolik je vytizenu CPU?Nebezi ti nejaka aplikace na pozadi?Sashni si na ventilator.Pokud ma CPU opravdu 80-90 urcite bude horkej.Pokud ne bud spatne cidlo nebo program spatne meri(muze se stat)

Takze dnes znova nanesena nova teplovodiva pasta, skoro tam zadna nebyla a uz se jen drolila. Dalsi vec, ze to necemu pomohlo, protoze celkove teploty klesly. Ale mam novy zajimavy poznatek. SpeedFan ukazuje zatizeni vsech jader procesoru na 100% a teploty jsou okolo 60C. Jakmile spustim spravce uloh, tak okamzite zatizeni klesne na hodnoty okolo nuly a teploty jdou razem dolu. Takze bych to videl na chybu nekde v SW. Co vy na to?