Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kdy mi přijdou peníze?

Čus. Na google adsense mám od 24. ledna napsáno, že platba byla vystavena. Při zobrazení podrobností to psalo, že nejsou k dispozici. 25. ledna odpoledne už to zobrazit šlo, je tam psáno Datum platby 24. ledna, ale na účtu nic nemám. Nevíte do kdy mi to přijde??? Díky

To, že platba byla vystavená ještě nemusí znamenát, že byla i odeslána. Záleží na tom kdy ti to odeslali a pak jak rychle ten převod banky provedou. Pokud se nepletu tak v Česku mají na to banky podle zákona 2 pracovní dny. Myslím, že se zbytečně plašíš proto, že ti platba nedorazila do několika málo vteřin.