Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s CZC.cz

DObrý den chtěl bych se zeptat na pár věcí . Zaprvé jaké máte zkušenosti se skládáním PC sestav zadarmo od czc.cz a za druhé jestli je lepší když nemám v městě pobočku tohoto obchodu nechat si to doručit od DPD či šeské pošty . Mám známého který by PC složil, ale bylo by to zbytečné kdyby mi pc mohlo pčijet už složené . Zase ale když pojede auto přes půl republiky bojím se toho na našich kvalitních silnicích v díře auto skočí a něco křupne . asi bych byl raději aby to přijelo pěkně všechno v krabičkáach ale chci vidět váš názor . Děkuju za odpověď :)

Za sebe můžu doporučit.Před rokem a půl jsem si tam nechal poskládat kompl a do dnes vše vpohodě.A dopravu bych volil vlastní /zajed si proto sám/.DPD sice pošle přibližnej čas dodání,ale hodina sem hodina tam žádná míra tz.pomale celej den čekat a časká pošta s balíkama moc dobře nezachází.Obé vlastní zkušenost.:-(