Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při Flashdisku hází error

Ahojte. Po přeinstalaci Windowsu: Vista => XP PRofessional SP3 jsem do USB vložil Flashdisk a po chvíli hodí ERROR: "Exception Processing Messsage c0000013 Parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c" . Ale tento ERROR mi to házelo i při Vistě. Nevíte co by s tou Flashkou mohlo být?? .. Zkoušel sem ji naformátovat ale hází to pořád.

Je nutne ji vyzkouset (a format) na dalsich PC, abys vyloucil SW/HW problem tveho PC.

Jinak nove flashky jsou levne (170kc / 8GB), ale nekupuj je v Tescu/Kaufaci tam jsou drahe

ja vim, ze si to nechces priznat a ani financne nechces plytvat,
ale tvoje flashka je mrtva
kup si novou, v dnesni dobe jde clovek na pivo a v patek utrati 200kc a cena flashky je 110-500kc podle kapacity, coz je pakatel
http://sysproshop.cz/zbozi.aspx?vypis=pe2&skup=1&k at=185&c=445I1491&pkat=1754&skladem=0&page=1&sort= Cena%20EU&desc=0

Ted tu mám jiný problém. Měl sem na flashce (16GB mimochodem) instalaci framework 4.0. Protže jsem myslel že je flashka blbá.. vytáhl sem instalaci na plochu a flasku naformátoval .. poté sem chtěl spustit instalaci frameworku ale hodilo to ten samej error. Tak sem si řekl .. že bude poškozena z důvodu že byla na tý flashce .. tak sem stáhl tu samou instalaci, ale zase to při spuštění hodilo ten error.