Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přikoupení ram paměti do NTB

Dobrý den, měl bych dotaz chcu si do svého NTB koupit 4Gb ram paměti, mám lenovo thinkpad E430 ( je tam 4Gb, DDR3, 1600MHz ) a přemýšlím nad 3 typama nejvíc se mi líbí
www.czc.cz

ale je tam psané pro ultrabooky co ženvím jestli by byl problém nebo ne, dále
http://www.czc.cz/hp-4gb-ddr3-1600-sodimm/108390/p rodukt

a ještě www.czc.cz

pokud by jste mi na základě našich zkušeností něco doporučili z tech 3 a nebo i něco uplně jinšího
předem děkuji za rady :)

Takže tam máš paměť SAMSUNG s pracovním napětím 1.5V. Ideální by bylo, kdyby druhá byla totožná, ale SAMSUNGy se u nás běžně neprodávají, takže nejlepší řešení bude ten KINGSTON. Když ho koupíš přes internet, tak ho v případě nekompatibility můžeš vrátit, ale pravděpodobně to bude OK. Doporučuji po rozšíření paměti spustit pro jistotu MEMTEST.