Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Existuje způsob jak nainstalovat na Win 7 IE 8?

Potřebuji pro test www stránek tento dementní prohlížeč. Win 7 jej odmítají nainstalovat, asi vědí dobře proč. Existuje způsob jak to na sedmičky naroubovat nebo nějaká online služba, která mi zobrazí stránky, tak jak bych je viděl přes IE 8? Díkec!

F12 vyvolává v IE9 pokus o developerské nástroje a ve mě dávivý reflex. Ale jde to řešit tou online službou, už to mám otestované, stejně jsem nepochodil. Nechápu, proč to už někdo nezakázal (IE8 a nižší), určitě to nejednoho člověka stálo zdravý rozum.