Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Htpc sestava.

Dobrý den chtěl bych poradit,popř. doporučit dostatečně výkonou htpc sestavu pro přehrávání hudby a Full Hd filmu,co s nejvetší usporou energie.+ nejnižší možná cena sestavy.Operační system win7.Dekuji za návrhy.

Mno, prakticky máš dvě možnosti: buď se poohlédneš po hotové škatulce se Zacate či Atomem a dedikovanou grafikou (pěkné samohrajky dělá Lenovo) nebo se spolehneš na vlastní řešení s FM2 a Trinity (to doporučuju). Rozhodně W7, budeš-li totiž chtít použitelnost i jako digitální rekordér s DVB tunerem, XBMC ti to nedá. Budeš muset použít nativní WMC. Už jsem tu na toto téma popsal tuny virtuálního papíru, zkus použít hledání.