Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užívateľská účet vo Windows,stratím súbory na ňom vytvorené ak ho zmažem?

Ahoj takže pred chvíľou sa mi na počítač dostal kus zlého kódu našťastie sa nedostal až k administrátorskému účtu. A po vytvorení nového ide počítač dokonca rovnako rýchlo ako keď som ho preinštalova. Chvala bohu! Chcem sa spýtať ak zmažem účet v ktorom boli vytvorené súbory. Zmažú sa len dokumenty a plocha alebo i súbory uložené na disku D?

Hľadal som nejaký OCR program a jeden čo som našiel nebol presný. Tak som hľadal dačo iné a zrazu sa mi farba plochy zmenila na pirátsky čiernu a na nej bolo napisané Deferát Failed. Ihneď som vypol počítač cez núdzový gombík a po prihlásení cez iný obmädzený účet som zistil že ten je normálny. Dokonca pracoval lepšie ako ten,ktorý užívam bežne. A tak som vytvoril nový a tento zmažem.

nebylo tam spíše "Desperát failed!"?

Potom je třeba udělat několik kroků:
1. rozvěsit po bytě svazečky česneku
2. obstarat svěcenou vodu
3. nakoupit přiostřené kolíky a k tomu kladívko.

Následně čekat až přijdou..

Doporučuju udělat jednu věc: počítač odnést někam, kde jej dají do kupy a zároveň požádat o odebrání administrátorských oprávnění a zaplatit za administraci počítače.