Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mikrofon na SKYPE a angličtinu ?

Rád bych koupil mikrofon na Skype a anličtinu - výběr je obrovský, ale spíš mi jde o dobrý poměr cena/kvalita v low endu.
Sluchátka mám (porty), ale nevím jestli není lepší (pro běžné použití pohodlnější) koupit komplet.
1.mám koupit komplet sluchátka + mikrofon, nebo stačí jen mikrofon ?
2.když se jedná o občasné použití, jaký mikrofon ? Nebo je to jedno ?
3.nemáte někdeo nějaký konkrétní tip ?

Nechci do toho vrazit víc, než je nezbytně nutné - ale zase bych nerad koupil úplný chrastící a šumící krám, ze kterého by nebylo ničemu rozumět ...

Když pouze na občasné použití, tak si kup mikrofon, koupil jsem za 45 Kč a jede docela fajn. Snímá prakticky po celé místnosti a to tak, že jde zřetelně rozumět.
Sluchátka s mikrofonem jsou ve většině případů výrobkyp podřadné kvality, takže bych nějaký set mikrofonu a sluchátek za 200 Kč rozhodně nekupoval.