Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno windows live mail

prosím potřeboval bych poradit, v pátek jsem si koupil nové pc, tak jsem si uložil kontakty z windowsu live mailu na hdd, ale má to jeden háček ten soubor je v IAF a ten nejde vůbec importovat
šlo by s tím něco udělat?

děkuji za rady

dotaz: Muzete mi nekdo poradit,co mam udelat ve Windows8,program live mail? kliknu na jakykoliv e-mail a otevre se mi prohlizec internetu,misto e-mailu!pritom mam live mail nastaven jako vychozi program pro postu!Diky