Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při přehřívání se mi vypíná notebook, je to baterkou?

Zdarec, mám už nějakej pátek jeden HP notebook. Sem s ním plus mínus spokojenej. Téměř dva roky sem na něm hrál hry a ikdyž to vařilo jak kráva, tak všechno bylo OK. Postupem času mi začala snižovat kapacita baterky až mi noťas začal psát, že je potřeba baterku vyměnit. A někdy v té době sem si všiml, že se mi počítač při přehřívání vypíná. Myslíte si, že to má souvislost s tou baterkou? Já abych nekupoval za litr zbytečně novou a furt se to vypínalo.

Dělá to jen u her. Tak mě zajímá, myslíte si, že je to tou baterkou?

Je to normálmí, jak jinak by jsi chtěl řešit neustálé zvyšování teploty. I stolní PC se při přehřívání vypíná. Notebook ti musí jet i bez baterky pokud ho připojíš k adaptéru. Jinak zkus zakoupit chladící podložku, sniž detaily ve hrách..také záleží jaký máš parametry a co na tom hraješ, s novýma hrama si ten notebook sice poradí, ale poté také pořádně zatopí. A ty baterky mají také dá se říct nějákou životnost, jelikož ho má předpokládám tedy více jak 2 roky nebo jen 2 roky a hraješ často hry tak jsi ji dal pěkně zabrat. A jak psali kluci v jiných diskuzích, na hry notebook není..