Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování.

Ahoj, prosím vás o pomoc profíci ...

Může mně někdo vysvětlit z jakého důvodu nemám NAFORMÁTOVANÝ disk D? Při reinstallu Windowsu sem formátoval C i D, C se mi formátovalo bez problémů, ale teď když rozkliknu dick D vyhodí mě to tabulku na naformátováné disku, dám ok a potom mi to vyhodí "Sistím Windows nemohl dokončit Formátování".

Zial, vysvetlit ti to nedokazem, tak ako nik kto nesedi pri tvojom PC. Ale uz som sa stretol s par hrackami, kde som musel najprv formatovat a pripravit oddiely v linuxe, potom tam sindows siel. Preco? nikto netusi, ale tie PC funguju dodnes.

Otazka je skor preco preinstalovavas?