Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vada HDD

Dobrý den, mám externí hdd, který je zaplněn tak že z 500gb zbývá jen 39,3GB ... jsem si na 100% jisty, že ty soubory co v něm byly tam určitě jsou, ale kdyz externi hdd otevru ukaze mi to ze slozka je prazdna. Pred malou chvili kdyz jsem otevrel hdd tak sem v nem nenasel primo ty soubory co jsem tam mel, ale zastupce (nevim kde se tam vzal) tohoto disku, a když jsem pak klikl na zastupce, tak pak az jsem videl soubory co v nem byly... Nejak me nenapadlo presunou veskere soubory ze zastupce do normalniho disku a daneho zastupce smazat potom, ale smazal jsem jej i kdyz v nem byly veskere soubory a ted kdyz otevru hdd hlasi ze je prazdny, i prez to ze je skoro zaplnen... Chci se tedy zeptat kde najdu soubory, ktere ten hdd obsahuje abych to mohl nejakym zpusobem napravit?

Stahni si linux, vypal ho, strč do mechaniky, nabootuj a si tam, zadná instalace se konat nebude, ten linux tedy OS pojede pouze z toho CD, a nic s tvým HDD v PC to nemá nic společneho..

jako když si pustíš film z Dvd, taky se ti nic neinstaluje..

Já newim jak to jinak napsat. Snad namalovat.. =D

Muzes zkusit ty soubory z tvych slozek E:/video, E:/audio, E:/Tomas, E:/Dovolena E:/Zaloha atd... presunout do korene tzn. do E:/
No kdyz to nepomuze - ja bych ty soubory presunul na interni nebo dalsi externi HDD a ten problemovy HDD bych cely naformatoval.
Ale ja ma proti tobe vyhodu, mam na svych discich spoustu volneho mista, ty je mas treba vsechny zaplacany a nikdo ti dalsi externi HDD nepujci.