Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto větší rozlišení ve FEARU

ahoj,nevíte někdo proč mi nejde nastavit větší rozlišení ve FEARU jak 1024*768?mám XP 2800+ BARTON,1GB RAM A 7600GS,jinak monitor(LCD) mě rozlišení 1280*1024 podporuje,FEAR mě jde na max. detaily s vypnutýma stínama kolem 45fps (1024*768),nevíte někdo v čem je problém?dík moc
Lock, na hry mame hernu poradny hry.poradna.net (fleg)

tak ja si myslim ze to proste nejde, ze to neni chyba u tebe. Mne to taky nejde podobne jako to bylo ve hre Doom. ta hra je uz takhle dost narocna tak na co jeste vetsi rozliseni kdyz to takhle spatne nevypada? Mno ale nevim mozna ze je chyba u obou, ma nekdo jinou zkusenost?

Jak já říkávám všechno jde, když se chce.Stačí jen najít ve složce s hrou soubor settings.cfg a přepsat v něm rozlišení a to v "ScreenWidth" šířku( já mám 1366) a "ScreenHeight" výšku (klasicky 768) a je to.Hodně zdaru při paření;-)