Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software

Dobrý den. Čtu Váš dotaz sice po šesti letech, ale na stolním PC se mně to povedlo vyvolat také , a také si s tím nevím rady. Teď píšu z notebooku . Pokouším se řešit takto : Ctrl´plusAlt plus Delete , otevře se okno : Správce úloh systému Windows , pod Úlohou text Omezení spuštění dat - Neodpovídá , a to dlouhý sloupec stejného textu . Zajímalo by mě , jak jste před lety vyřešil tento problém . Případně, zda mně někdo jiný dokáže poradit ,co s tím, aby počítač zase fungoval . Děkuji, Novotný T.

Dobrý večer,vážený pane. Dovolil jsem si poprvé vstoupit do Poradny,proto můj dotaz byl tak nedokonalý. Omlouvám se všem. Pokusím se lépe popsat můj problém.Po spuštění PC Packard Bell s OS Win XP počítač zamrzne.Zůstane plocha s pozadím,změní se kurzor z ploché šipky na plastickou s přesýpacími hodinami,dál se neděje nic.Se šipkou se dá hýbat,ale to je vše. Po zmačknutí Ctrl+Alt+Del se otevře okno Zabezpečení systému Windows s možnostmi :Uzamknout počítač,Odhlásit se,Vypnout,Změnit heslo,Správce úloh.Klikem na Správce úloh se otevře Správce úloh systému Wind.,kde v okně "ÚLOHA" je text "Omezení spuštění dat - Neodpovídá ". Dál již s myší, ani počítačem neudělám vůbec nic . Pokusíte se mně pomoci ?Děkuji ,Tom Novotny, a nejsem panic.

Zkus ten nouzovy rezim - Zapni PC a mackej F8 a z nabodky vyber nastartovat do Safe Mode (Nouzovy rezim). Tam nastav Omezení spuštění dat - vypnuto, jak radi Dale Cooper.
Pokud to nepomuze, muzes opet do nouzoveho rezimu a zkusit bod obnoveni (vratit stav softwaru PC treba o 1 nebo 3 mesice zpatky).

Děkuji Vám za výraznou snahu o pomoc k vyřešení mého problému.Nejméně 10x jsem stihl F8 v pravý čas,otevře se pouze okno s nabídkou HDD a CD ROOM , ale žádné MENU,kde bych mohl cokoliv změnit.Dnes jsem oslovil kamaráda IT,(dřív to nešlo),který provede přeinstalaci Win XP se všemi dalšími kroky.Díky Vám všem ! tom.nov,Pce .

MM ..., VÝBORNĚ.Po této posl.radě jsem to dokázal na prvý pokus,spustil v nouz.režimu,něco odstranil,něco hodil do koše,pohyboval se v menu,ale nedokázal najít to,co radil Dale COOPER. Pokračování nechám na IT . Díky !!! tom.nov.

neda mi to abych si nezanadaval, ale hlavne ze vymejslej kreteni kraviny, ale aby nejak vyresili F8 to ne. Jako nabootovat do OS co nejrychleji je super, ale nez trefim F8, aby se mi spustil Setup, tak to delam vzdycky minimalne na trikrat. 3-[ (deska MSI B75-G41)