Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daemon tools ovladač

zdravim chtěl byc se zeptat proč mi při instalci daemon tools lite hodí hlášku ,, dtsoft virtual cdrom device a vedle je nezdařilo se ´´ přitom normálně předtím vše fungovalo, jinak mám windows 7 64-bit díky

přitom normálně předtím vše fungovalo

Co to je to "předtím"? Něco jsi instaloval, odinstaloval nebo "čistil"? Ta hláška asi taky bude trochu jiná.
http://forum.daemon-tools.cc/f19/dtsoft-virtual-cd rom-device-failed-help-28754/index2.html

Aha. Takže ty nechceš instalovat program Daemon Tools, ale nějakou hru skrze virtuální mechaniku.
To dělá při jakékoliv instalaci, anebo jenom u konkrétního ISO? Možná máš rozkopané něco v nastavení toho programu. Tu hlášku tady furt nevidím.

nenene tuhle hlášku mi to hodí při instalaci programu, naistaluje se a pak se začne instalovat ovladače ale ten selže

Já nejsem Maďar, piš to jako člověk. Tomuhle nerozumím.
To je takový problém ten DT odinstalovat úplně a pak to nainstalovat znovu?