Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem free public IRC meeting - 12.10.2006

cize aby sme to dlho nenatahovali, tak volny IRC pokec pre vsetkych(http://pc.poradna.net/question/view/62118-free-publ ic-meeting-poradna-net-navrh)
bude vo stvrtok na buduci tyzden.

meeting bude o 21:00, kanal #poradna.net
Meeting se kona na cz-sk IRC.

Zoznam serverov, port default:

irc.osanet.cz
irc.i.cz
irc.felk.cvut.cz
irc.cis.vutbr.cz
irc.fei.tuke.sk
nextra.irc.sk

pridam este anketu, ci vam tento termin vyhovuje. ak vacsina bude proti, tak dame iny termin. mozte aj napisat aky termin vam vyhovuje, aby sa mi lahsie rozhodovalo. :-)

tak pozor, Marta chodila na IRC na chat a ví, že se tam lognout umím 8-):

Session Start: Mon Aug 26 21:43:00 2002
Session Ident: #diehappy
* Now talking in #diehappy
* Topic is 'Willkommen im Die Happy Chat! Enjoy your stay! -= DON'T USE COLORS =-'
* Set by DDG|Starkilla on Mon Aug 26 19:59:08

a mirror serveru ji je asi jedno...;-)